Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

En we zijn... ver... trokken!

En we zijn... ver... trokken!

Het heeft ons bloed, zweet en tranen gekost, maar met gepaste trots lanceren we nu onze gloednieuwe website. Het is een prachtige website vol informatie en beeldmateriaal. Naast ons splinternieuwe aanbod aan kampen, speelweken en cursussen, zetten we ook de jeugdateliers die we overkoepelen in de kijker. We nodigen je uit om zelf te ontdekken wat er nog allemaal te zien is. Kruip in je zetel en neem eventjes de tijd om te snuisteren op jullie vertrouwde www.crefi.be.

Bekijk ons aanbod, schrijf je in, en ga met ons mee op een dol avontuur in 2015. We verwachten je! En snelle beslissers krijgen een vroegboekkorting tot 20%. Als dat niet de moeite is!?

 

En voor onze vrijwilligers: Achter de schermen gebeurt er al heel wat. De teams voor volgende zomer worden ook al samengesteld. Onze animatoren kunnen voor hun kandidaturen zoals ieder jaar terecht op onze vrijwilligerswebsite mijn.crefi.be