Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Vacature: Medewerker kampen en speelweken - vrijwilligerscoach

Vacature: Medewerker kampen en speelweken - vrijwilligerscoach

Jonge Helden zoekt medewerker kampen en speelweken - vrijwilligerscoach
 

Jonge Helden is creatief jeugdwerk met, voor en door kinderen en jongeren. Tijdens de schoolvakanties organiseren we speelweken, kampen en kadervormingscursussen. Doorheen het jaar heeft Jonge Helden een aanbod (op maat) aan animaties en vormingen, met extra aandacht voor kinderen en jongeren die het jeugdwerk soms minder makkelijk bereiken. Hiervoor zoeken we een educatief medewerker om ons team te versterken. Jonge Helden staat aan het begin van een nieuwe beleidsperiode en we zoeken JOU om die mee uit te tekenen en in te zetten. 

Jouw taken

 • Jij bent verantwoordelijk voor de vrijwilligerswerking achter onze vakantiedienst.
  • Je werkt samen met collega’s beleid, vorming en ondersteuning uit in functie van de noden van onze vrijwillige animatoren.
  • Jonge Helden staat aan de start van een nieuw vrijwilligersbeleid en jij zet dat mee om in concrete acties rond werven, coachen en begeleiden van vrijwilligers.
  • Je draagt organisatie brede  participatie hierbij hoog in het vaandel.
    
 • Samen met de algemeen coördinator, collega’s en vrijwilligers via werkgroepen, denk je na over de strategie en het beleid van de deelwerking kampen en speelweken . Je implementeert dit beleid in de dagelijkse werking en stuurt bij waar nodig.
  • Je zet de Jonge Helden visie en het huidige beleidsplan om in een concreet actieplan voor onze kampen en speelweken.
  • Je werkt mee aan de planning van de kampen en speelweken. Dat wil zeggen dat je samen met een werkgroep en de rest van de personeelsploeg de inhoudelijk en vrijwilligersplanning uitwerkt. Voor de praktische uitvoering en logistiek kan je rekenen op ondersteuning van je team.  
  • Je bezoekt regelmatig initiatieven over heel Vlaanderen Dat zijn vooral en intensief onze kampen en speelweken in de zomer, soms ook vrijwilligersinitiatieven doorheen het jaar. Jij bent te vinden waar onze vrijwilligers zitten en haalt het beste naar boven uit onze ploeg.
    
 • Jonge Helden stelt diversiteit voorop in de nieuwe beleidsperiode. Jonge Helden wilt een volledig inclusieve jeugdwerkorganisatie zijn en zoekt iemand die dat traject vertaalt naar concrete acties voor de deelwerking kampen en speelweken.
   
 • Als deel van het Jonge Helden team, ben je flexibel inzetbaar (organisatie van evenementen voor vrijwilligers, telefoonpermanentie, beleidsdenken .. )
   

Jouw profiel

 • Je voelt je aangesproken door het jeugdwerk en de visie van Jonge Helden
 • Je bent vlot in de omgang en een goede netwerker
 • Je hebt ervaring met het omzetten van beleidsnota’s, missie en visie naar de algemene werking van een organisatie. Je toont daarbij eigenaarschap en betrokkenheid op organisatieniveau.
 • Je haalt energie uit het coachen, motiveren en ontwikkelen van mensen
 • Je bent kritisch en durft dingen in vraag stellen
 • Je schrikt niet terug van een flexibele werkplek, zelfstandigheid en verantwoordelijkheid
 • Je beschikt over een rijbewijs B.
 • Avond- en weekendwerk vormen voor jou geen probleem.
   

    Extra troeven:

 • Eerdere ervaring als educatief medewerker 
 • Een attest van (hoofd)animator en/of instructeur in het jeugdwerk
 • Je bent vertrouwd met het (lokale) jeugdwerk, als vrijwilliger of beroepskracht

 

Jonge Helden biedt je

 • Een flexibele en uitdagende werkomgeving in een klein maar fijn team
 • Een fulltime contract van onbepaalde duur
 • Verloning volgens PC 329.01 barema B1c.
 • Treinabonnement wordt 100% vergoed.
 • Je ontvangt maaltijdcheques.

 

Ben jij de Jonge Held die we zoeken?

Stuur je cv en motivatiebrief tot en met zondag 5 april, middernacht naar heleen@jongehelden.be. Omwille van de huidige situatie mbt het Coronavirus, kunnen we nog niet zeggen wanneer de sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden. Wij kijken alleszins uit naar een snelle indienstname.

Diversiteit is een pijler van onze organisatie. Afkomst, geloof, geaardheid etc. zijn op geen enkele manier criteria die meespelen in de selectie. Jouw enthousiasme, microbe voor het jeugdwerk en competenties des te meer.