Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Vacature: Educatief medewerker logistiek en administratie

Vacature: Educatief medewerker logistiek en administratie

Jonge Helden zoekt een educatief medewerker logistiek en administratie (contract onbepaalde duur)
 
Taken:

Samen met de algemeen coördinator, collega’s en vrijwilligers via werkgroepen, denk je na over de planning van de deelwerkingen speelweken en cursussen. Voor beide diensten kan je steunen op een collega educatief medewerker. Je bent dus vooral mee verantwoordelijk voor de uitvoerende taken binnen de dagelijkse werking.

 • Je neemt administratieve en planmatige taken op die verbonden zijn met de speelweken en kampen van Jonge Helden. Vb. telefonie, opmaak en opvolgen van kasboeken, verwerken van reservaties, uitvoeren en opvolgen van facturatie, contact met vakantiehuizen en cursuscentra …
 • Je bezoekt regelmatig initiatieven over heel Vlaanderen (vooral en intensief onze speelweken en cursussen in de zomer, soms ook vrijwilligersinitiatieven doorheen het jaar. Jij bent te vinden waar onze vrijwilligers zitten).
 • Je bent de contactpersoon binnen Jonge Helden voor alles wat te maken heeft met materiaal en magazijn, in functie van de speelweken en cursussen. Je kan hiervoor steunen op een team vrijwilligers die mee het beheer opvolgen.
 • Je staat in voor de logistiek van onze speelweken en cursussen. Je rijdt mee rond met het gerief en zorgt mee voor de materiaalkoffers, die onze vrijwilligers ter beschikking krijgen. Je bent bereid hiervoor met de Jonge Helden wagen de verschillende initiatieven te bezoeken over heel Vlaanderen. 

Als deel van het Jonge Helden team, ben je flexibel inzetbaar (ondersteuning van speelweken, organisatie van evenementen voor vrijwilligers, telefoonpermanentie)

Profiel

 • Je voelt je aangesproken door het jeugdwerk en de visie van Jonge Helden
 • Je bent vlot in de omgang met vrijwilligers
 • Organiseren en praktisch denken vormen voor jou geen probleem, je bent detail georiënteerd en beheert gemakkelijk een planning. 
 • Je haalt energie uit het bezoeken van jeugdwerkinitiatieven
 • Je bent kritisch en durft dingen in vraag stellen
 • Je schrikt niet terug van een flexibele werkplek, zelfstandigheid en verantwoordelijkheid
 • Je beschikt over een rijbewijs B.
 • Avond- en weekendwerk vormen voor jou geen probleem.

Wij bieden

 • Een flexibele en uitdagende werkomgeving in een klein maar fijn team
 • Een fulltime contract van onbepaalde duur
 • Verloning volgens PC 329.01 barema B1c.
 • Treinabonnement wordt 100% vergoed.
 • Maaltijdcheques
 • Groepsverzekering

Extra troeven

 • Eerdere ervaring als educatief medewerker
 • Een attest van (hoofd)animator en/of instructeur in het jeugdwerk
 • Je bent vertrouwd met het (lokale) jeugdwerk, als vrijwilliger of beroepskracht

Hoe solliciteren?

Stuur je cv en motivatiebrief in twee aparte PDF documenten, voor 24 maart 2019, middernacht naar heleen@jongehelden.be. Op 30 maart 2019 vinden er sollicitatiegesprekken plaats. Onmiddellijke indienstname. Diversiteit is een pijler van onze organisatie. Afkomst, geloof, geaardheid etc. zijn op geen enkele manier criteria die meespelen in de selectie. Jouw enthousiasme, microbe voor het jeugdwerk en competenties des te meer.