Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Jonge Helden werft aan!

Jonge Helden werft aan!

Jonge Helden is creatief jeugdwerk met, voor en door kinderen en jongeren. Tijdens de schoolvakanties organiseren we speelweken, kampen en kadervormingscursussen. Om ons team te versterken, zijn wij momenteel op zoek naar een verantwoordelijke kampen en speelweken. Herken jij jezelf in onderstaande? Aarzel dan niet te solliciteren vóór 20 april!

Jouw taken:

 • Samen met de algemeen coördinator, collega’s en vrijwilligers via werkgroepen, denk je na over de strategie en het beleid van de deelwerking kampen & speelweken . Je implementeert dit beleid in de dagelijkse werking en stuurt bij waar nodig
 • Je zet de Jonge Helden-visie en het huidige beleidsplan om in een concreet actieplan voor onze kampen en speelweken
 • Je legt en onderhoudt contacten met lokale jeugddiensten en gemeentes om tot een verankerde vakantiewerking te komen over heel Vlaanderen
 • Je bent verantwoordelijk voor de planning van de kampen en speelweken. Dat wil zeggen dat je samen met een werkgroep en de rest van de personeelsploeg de inhoudelijk en logistieke planning uitwerkt. Voor de praktische uitvoering kan je rekenen op ondersteuning van je team.
 • Je bezoekt regelmatig initiatieven over heel Vlaanderen. Dat zijn vooral en intensief onze kampen en speelweken in de zomer, soms ook vrijwilligersinitiatieven doorheen het jaar. Jij bent te vinden waar onze vrijwilligers zitten en haalt het beste naar boven uit onze ploeg.
 • Je werkt samen met collega’s beleid, vorming en ondersteuning uit in functie van de noden van onze vrijwillige animatoren. Je draagt brede participatie hierbij hoog in het vaandel.
 • Jonge Helden stelt diversiteit voorop in de nieuwe beleidsperiode. Jonge Helden wil een volledig inclusieve jeugdwerkorganisatie zijn en zoekt iemand die dat traject begeleidt en vertaalt naar concrete acties.
 • Als deel van het Jonge Helden-team ben je flexibel inzetbaar (organisatie van evenementen voor vrijwilligers, telefoonpermanentie, beleidsdenken .. )

Jouw profiel

 •  Je voelt je aangesproken door het jeugdwerk en de visie van Jonge Helden
 •  Je bent vlot in de omgang en een goede netwerker
 •  Je hebt ervaring met het omzetten van beleidsnota's, missie en visie naar de algemene werking van de organisatie. Je toont daarbij eigenaarschap en betrokkenheid op organisatieniveau. 
 • Organiseren en praktisch denken vormen voor jou geen probleem
 • Je haalt energie uit het coachen, motiveren en ontwikkelen van mensen
 • Je bent kritisch en durft dingen in vraag stellen
 • Je schrikt niet terug van een flexibele werkplek, zelfstandigheid en verantwoordelijkheid
 • Je beschikt over een rijbewijs B.
 • Avond- en weekendwerk vormen voor jou geen probleem.

 

Extra troeven:

 • Eerdere ervaring als educatief medewerker 
 • Een attest van (hoofd)animator en/of instructeur in het jeugdwerk
 • Je bent vertrouwd met het (lokale) jeugdwerk, als vrijwilliger of beroepskracht

 

Jonge Helden biedt je

 • Een flexibele en uitdagende werkomgeving in een klein maar fijn team
 • Een fulltime contract van onbepaalde duur
 • Verloning volgens PC 329.01 barema B1c.
 • Treinabonnement wordt 100% vergoed.
 • Fietsvergoeding
 • Je ontvangt maaltijdcheques 

 

Ben jij de Jonge Held die we zoeken?

Stuur je cv en motivatiebrief voor vrijdag 20 april, middernacht naar info@jongehelden.be. Op zaterdag 28 april vinden er sollicitatiegesprekken plaats.

Onmiddellijke indienstname.

Diversiteit is een pijler van onze organisatie. Afkomst, geloof, geaardheid etc. zijn op geen enkele manier criteria die meespelen in de selectie. Jouw enthousiasme, microbe voor het jeugdwerk en competenties des te meer.